درباره‌ی ما

درباره‌ی رپیتوَن

رپیتوَن یک بازی اتاق فرار است که به تازگی در شهر تهران افتتاح شده است. شما همراه با دوستان، همکاران، همکلاسی‌ها یا خانواده‌تان وارد یک اتاق می‌شوید و در پشت سر شما قفل می‌شود. شما باید در عرض ۶۰ دقیقه فقط با به کار گیری نیروی مغز خود، از آن فرار کنید. شما در این میان بایستی به دنبال سر نخ‌ها و راه حل‌هایی که در لا به لای معماهای اتاق پنهان شده‌اند بگردید تا در نهایت بتوانید راه خود را به بیرون پیدا کنید.

رپیتون در حال حاضر فقط یک اتاق بازی دارد، که نام آن «اره» است و کمی هم از داستان سلسله فیلم‌های معروفی به همین نام استفاده کرده است.

معنی کلمه‌ی رپیتوَن

رپیتون در سنت زرتشتی نام یکی از پنج گاه روز و همچنین نام ایزدی است که سرپرستی این بخش از زمان را برعهده دارد. گاهِ رپیتون «زمانی» است که اسطورهٔ آفرینش زرتشتی پیرامون آن شکل می‌گیرد. به همین دلیل ساعاتی از روز که بزرگترین تجلی نور یعنی «خورشید»، به اوج روشنی و گرمای خود می‌رسد، «گاه‌رپیتون» نامیده شده است که برابر با ساعت ۱۲ ظهر تا ۳ بعد از ظهر است. در میان فصول سال نیز، فصل تابستان ازآنِ اوست.

سوالات متداول

اگر سوالی دارید که در وب‌سایت پاسخ آن را پیدا نمی‌کنید، با ما تماس بگیرید.
قطعاً! اتاق فرار یک تجربه‌ی منحصر به فرد است که اثر آن تا مدت‌ها در ذهن شما باقی خواهد ماند. مراحل بازی با دقت فراوان و به منظور اثرگذاری بالا طراحی شده و یک سیر داستانی را نیز دنبال می‌کنند.
به صورت میانگین ۱/۳ گروه‌ها موفق به فرار از اتاق می‌شوند. با اینکه هدف بازی فرار از اتاق است، اما لذت آن محدود به موفقیت یا عدم موفقیت در فرار نمی‌شود. بازی احتیاج به هیچ مهارت خاص یا سطح معینی از هوش نداشته و توانایی خواندن و نوشتن فارسی کافی است!
این بازی برای هر شخصی در رده‌ی سنی بزرگ‌‌تر از ۱۴ سال و از هر جنسیتی مناسب است. شما می‌توانید تیم خود را از میان دوستان، همکاران، همکلاسی‌ها و خانواده‌ی خود انتخاب کنید و از یک تجربه‌ی هیجان‌انگیز در کنار یکدیگر لذت ببرید. اگر کمتر از ۱۴ سال سن دارید، ولی فکر می‌کنید توانایی بالایی در حل کردن معماها دارید، باز هم می‌توانید در بازی شرکت کنید.